MIÓD & PROPOLIS

REGENERUJĄCA RECEPTURA DLA WŁOSÓW ZNISZCZONYCH Z ROZDWAJAJĄCYMI SIĘ KOŃCÓWKAMI

Odkryj skarby ula zamknięte w jednej recepturze. Eksperci botaniki Botanic Therapy stworzyli z nich odżywczą gamę, która widocznie poprawia kondycję włosów.

MIÓD

Miód jest niezwykle bogaty w cukier, mikroelementy, witaminy A, B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy oraz biotynę. Dzięki licznym właściwościom odżywczym doskonale wpływa na kondycję włosów, nawet tych bardzo zniszczonych. Dzięki niemu stają się odżywione, zregenerowane i miękkie.

PROPOLIS

Propolis to substancja o charakterze żywicznym wytwarzana przez pszczoły. Zawiera minerały, aminokwasy, witaminy z grupy B, cynk oraz jest bogata w flawonoidy. Stanowi naturalną ochronę dla włosów. Dodatkowo odżywia je i sprawia, że stają się widocznie zregenerowane.

PORADA EKSPERTA

Wszyscy dobrze znają wyjatkowe właściwości miodu. Zastępują nim cukier w codziennej diecie, chcąc zadbać o swoje zdrowie. Podobnie jak o swoje żywienie, możesz zadbać również o włosy, wybierając produkty do pielęgnacji zawierające ten cenny składnik. Botanic Therapy Miód & Proplis widocznie regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. Aby zapewnić włosom jeszcze lepsze odżywienie, uzupełnij pielęgnację o maskę, która dodatkowo chroni i wygładza włosy aż po same końce.

< Powrót

poznaj Gamy Botanic Therapy

Filtruj:

Ok

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230) przy ul. Daniszewskiej 4. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej

Zlokalizuj Sklep