MITYCZNA OLIWKA

INTENSYWNE ODŻYWIENIE DLA WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I ZNISZCZONYCH

Wyjątkowa formuła Botanic Therapy Mityczna Oliwka wzbogacona o oliwę z oliwek zapewni odżywienie suchym i zniszczonym włosom.

OLIWA Z OLIWEK

Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze, dzięki czemu neutralizuje wolne rodniki. Od wieków jest cenionym składnikiem odżywczym, który wydobywa z włosów naturalny blask i intensywnie je odżywia.

PORADA EKSPERTA

Nie jest tajemnicą, że oliwa z oliwek jest używana od wieków, aby odżywić przesuszone włosy, dzięki zawartych w niej kwasom tłuszczowym i przeciwutelniaczom. Dzisiaj również stosowana jest w kosmetkach do pielęgnacji włosów. Botanic Therapy Mityczna Oliwka doskonale sprawdzi się w pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Nie zapomnij o regularnym stosowaniu maski z tej samej serii, która dodatkowo wzmocni i intensywnie odżywi Twoje włosy.

< Powrót

poznaj Gamy Botanic Therapy

Filtruj:

Ok

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230) przy ul. Daniszewskiej 4. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej

Zlokalizuj Sklep