MLEKO KOKOSOWE & MAKADAMIA

NADAJĄCA MIĘKKOŚĆ RECEPTURA DLA WŁOSÓW SUCHYCH I SZORSTKICH, POZBAWIONYCH SPRĘŻYSTOŚCI

Nasza wyjątkowa receptura stworzona przez ekspertów botaniki by odżywić włosy oraz nadać im miękkość i sprężystość.

MLEKO KOKOSOWE

To apetyczne mleko roślinne pełne jest odżywczych tłuszczy i znane z niesamowitych właściwości zmiękczających i odżywczych. Sprawia, że włosy są sprężyste i miękkie w dotyku. Wytwarzamy je według zasad zielonej chemii.

OLEJEK Z ORZECHÓW MAKADAMIA

Nasz olejek z orzechów makadamia, wytwarzany według zasad zielonej chemii, pochodzi z orzechów wyhodowanych w gospodarstwie stosującym zrównoważone praktyki. Z ręcznie zbieranych orzechów makadamia pozyskujemy intensywnie odżywiający, a jednocześnie lekki olejek, który nada Twoim włosom gładkość bez obciążania.

PORADA EKSPERTA

Suche, pozbawione sprężystości i szorstkie włosy wymagają intensywnej pielęgnacji. Wiemy, jak ciężko jest dobrać odpowiednie produkty i znaleźć czas na cały rytuał pielęgnacyjny. Dzięki masce 3 w 1 Mleko kokosowe & Makadamia możesz im ją zapewnić na 3 sposoby! Można jej używać jako klasycznej maski do włosów, ale także bez spłukiwania: na sucho i na mokro, co zajmie Ci zaledwie kilka chwil.

< Powrót

poznaj Gamy Botanic Therapy

Filtruj:

Ok

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej

Zlokalizuj Sklep