OLEJEK ARGANOWY & KAMELIA

NADAJĄCA BLASK RECEPTURA DLA WŁOSÓW MATOWYCH I NIEZDYSCYPLINOWANYCH

Odkryj nadające blask i gładkość właściwości drogocennych olejków zawartych w Botanic Therapy Olejek Arganowy i Kamelia.

OLEJEK ARGANOWY

Nazywany złotem Maroka olejek arganowy to składnik bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 6 i witaminę E, który nada Twoim włosom blask jednocześnie odżywiając je.

OLEJEK KAMELIOWY

Olejek kameliowy wytwarzany z dostojnych kwiatów o niezwykłym zapachu rozświetla włosy i nadaje im miękkość, jednoczesnie ich nie obciążając.

PORADA EKSPERTA

Codzienne mycie włosów sprawia, że są one narażone na przesuszenie i naruszenie warstwy lipidowej. W efekcie włosy stają się matowe, łamliwe i trudne do ułożenia. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli Ci ochronić je przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Dla nadania włosom blasku i jedwabistej miękkości regularnie stosuj szampon i odżywkę z serii Botanic Therapy Olejek Arganowy i Kamelia. Dla jeszcze gładszych i bardziej lśniących włosów stosuj także olejek z tej samej gamy, który również intensywnie odżywia włosy.

< Powrót

poznaj Gamy Botanic Therapy

Filtruj:

Ok

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230) przy ul. Daniszewskiej 4. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej

Zlokalizuj Sklep