ŻURAWINA & OLEJEK ARGANOWY

CHRONIĄCA KOLOR RECEPTURA DLA WŁOSÓW FARBOWANYCH I Z PASEMKAMI

Połączenie olejku z nasion żurawiny i olejku arganowego to nasza receptura ekspertów botaniki dla pełnych blasku farbowanych włosów, która chroni intensywność ich koloru.

OLEJEK Z NASION ŻURAWINY

Owoce żurawiny są bardzo bogate w antyoksydanty, a olejek tłoczony z nasion pełny kwasów tłuszczowych Omega.

OLEJEK ARGANOWY

Nazywany złotem Maroka olejek arganowy to składnik bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 6 i witaminę E, który nada Twoim włosom blask jednocześnie odżywiając je.

PORADA EKSPERTA

Po zabiegu koloryzacji włosy wyglądają pięknie, a my chcemy jak najdłużej zachować ten efekt. Często zapominamy jednak o negatywnym wpływie koloryzacji na kondycję naszych włosów. Z tego powodu tak ważne jest zapewnienie włosom odpowiedniej pielęgnacji, nie tylko dla ochrony koloru ale także dla ich odżywienia. Z Botanic Therapy Żurawina & Olejek arganowy możesz mieć lśniące, odżywione włosy nie rezygnując z pielęgnacji chroniącej trwałość koloru.

< Powrót

poznaj Gamy Botanic Therapy

Filtruj:

Ok

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (03-230) przy ul. Daniszewskiej 4. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej

Zlokalizuj Sklep