Płyn micelarny z olejkiem

Pierwszy Płyn Micelarny Garnier z olejkiem arganowym

Brak komentarzy(0)

SKUTECZNOŚĆ ● DELIKATNOŚĆ ● ODŻYWIENIE

Oto pierwszy Płyn Micelarny Garnier z olejkiem arganowym – odpowiedni do codziennej pielęgnacji twarzy. Skutecznie oczyszcza skórę z nadmiaru sebum, pozostałości tłustego filmu czy makijażu. Jest odpowiedni do każdego typu skóry, również wrażliwej, podatnej na różne podrażnienia. Garnier pierwszy raz wprowadza technologię miceli, łącząc ją z olejkiem arganowym, czego efektem jest uniwersalny płyn oczyszczający do każdego typu skóry.

Płyn Micelarny z olejkiem arganowym służy do efektywnego i codziennego oczyszczania twarzy i demakijażu. Dzięki delikatnej formule micelarnej oraz dwufazowej formule z olejkiem arganowym usunie każdy – również mocny i wodoodporny – makijaż. To nie wszystko, bo Garnier płyn micelarny z olejkiem wyróżniają także dodatkowe działania – wspaniale odżywia i łagodzi skórę, koi ją, redukuje podrażnienia czy zaczerwienienia.

Skuteczny płyn micelarny z olejkiem arganowym sprawi, że skóra będzie idealnie czysta i odświeżona, ale także odzyska dobrą kondycję i będzie wspaniale się prezentować. Micele przyciągają zanieczyszczenia jak magnes, dzięki czemu szybko usuniesz makijaż i tłustą warstwę, a olejek delikatnie nawilża. Garnier płyn micelarny z olejkiem, mimo że działa kojąco, dzięki dokładnemu oczyszczeniu sprawia, że skóra może oddychać i wchłaniać cenne składniki..

Niezwykłe właściwości olejku arganowego oraz witaminy E świetnie wspierają go podczas regularnego oczyszczania twarzy rano i wieczorem. Systematycznie stosowany płyn micelarny z olejkiem arganowym zapewni wspaniałe efekty – skóra będzie dobrze odżywiona, gładka, miękka i ukojona.

Sprawdź, jak działa dwufazowa formuła w połączeniu z olejkiem arganowym – sięgnij po nowy produkt Garnier – płyn micelarny z olejkiem arganowym, idealny do demakijażu twarzy, oczu i ust.

SPRAWDŹ WSZYSTKIE PRODUKTY

PŁYN MICELARNY
3w1 DO SKÓRY WRAŻLIWEJ
Dowiedz się więcej
PŁYN MICELARNY
Z OLEJKIEM ARGANOWYM
Dowiedz się więcej
PŁYN MICELARNY
3w1 DO SKÓRY
NORMALNEJ I MIESZANEJ
Dowiedz się więcej
PŁYN MICELARNY PIELĘGNUJĄCY Z EKSTRAKTEM Z KWIATU BŁAWATKA Dowiedz się więcej
Płyn micelarny
Czysta Skóra 3w1
Dowiedz się więcej
Żel micelarny 3w1
do skóry wrażliwej
Dowiedz się więcej
Żel micelarny 3w1
do skóry normalnej i mieszanej
Dowiedz się więcej
Chusteczki micelarne
do demakijażu z olejkiem
Dowiedz się więcej
Chusteczki micelarne do demakijażu Dowiedz się więcej