Pytania i odpowiedzi

Dowiedz się więcej o pielęgnacji i oczyszczaniu skóry Płynem Micelarnym.
Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Co to płyn micelarny?

Płyn micelarny to specjalny kosmetyk o formule zawierającej micele, które działają niczym magnes, usuwając nawet najbardziej oporny makijaż i zanieczyszczenia.

Kiedy stosować płyn micelarny?

Kiedy szukasz skutecznego i delikatnego kosmetyku, który jednocześnie oczyszcza i odżywia skórę, a także usuwa każdy rodzaj makijażu, nawet trudno zmywalny.

Jak działa płyn micelarny?

Płyn micelarny przy pomocy tzw. miceli wychwytuje cząsteczki makijażu i zanieczyszczeń, a dzięki warstwie naturalnego olejku rozpuszcza uporczywe pozostałości po najmocniejszym makijażu nawet z trudnodostępnych miejsc.

Płyn micelarny jak używać?

Połóż dwa nasączone płynem, micelarnym waciki na oczy i przytrzymaj kilka sekund. Zacznij usuwać makijaż wykonując pionowe ruchy na rzęsach od góry do dołu.
Więcej przeczytasz tu

Jaki płyn micelarny do skóry naczynkowej?

Do cery naczynkowej wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, który skutecznie oczyści skórę nie powodując podrażnień.

Co zrobić, aby moja cera wyglądała bardziej świeżo?

Do cery naczynkowej wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, który skutecznie oczyści skórę nie powodując podrażnień.

Jaki płyn micelarny do skóry mieszanej?

Do cery mieszanej wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry normalnej i mieszanej, który zarówno oczyści skórę z makijażu i niedoskonałości, jak i przywróci jej równowagę.

Płyn micelarny do skóry trądzikowej?

Do skóry trądzikowej wykorzystaj Płyn Micelarny Czysta Skóra 3w1, dedykowany osobom, które borykają się ze skórą skłonną do niedoskonałości.

Płyn micelarny do skóry mieszanej i tłustej?

Do cery mieszanej i tłustej wykorzystaj Płyn Micelarny Czysta Skóra 3w1, dzięki któremu Twoja skóra pozostanie oczyszczona, ale też zmatowiona.

Płyn micelarny do trądziku różowatego?

Na trądzik różowaty wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, który skutecznie oczyści skórę nie powodując podrażnień.

Płyn micelarny do demakijażu?

Tak! Nasze płyny micelarne świetnie radzą sobie z makijażem, nawet tym najbardziej wystrzałowym;) Do usuwania wodoopornego makijażu polecamy Płyn micelarny z olejkiem arganowym.

Płyn micelarny do wrażliwych oczu?

Płyn Micelarny Pielęgnujący idealnie sprawdzi się, jeśli lubisz wyrazisty makijaż oczu, ale obawiasz się nieprzyjemnego momentu demakijażu, a skóra wokół Twoich oczu jest szczególnie wrażliwa i skłonna do podrażnień.

Płyn micelarny do skóry suchej?

Do skóry suchej wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej lub Płyn Micelarny z olejkiem arganowym. Formuła naszych płynów sprawia, że nawet osoby z suchą skórą mogą z nich korzystać.

Płyn micelarny do skóry wrażliwej?

Wykorzystaj Płyn Micelarny 3w1 do skóry wrażliwej, który nie tylko skutecznie usuwa makijaż, zanieczyszczenia, ale również koi skórę.

Płyn micelarny czy tonik?

Nie musisz wybierać. Tonik warto zastosowac po użyciu Płynu Micelarnego, by przywrócić skórze odpowiednie PH i przygotować skórę do nałożenia kremu.

Płyn micelarny czy żel do mycia twarzy?

Wszystko zależy od potrzeby! Jeśli lubisz i na co dzień nakładasz makijaż wybierz płyn micelarny! Poradzi sobie świetnie zarówno z dokładnym zmyciem makijażu, jak i oczyszczeniem skóry z niedoskonalości

Płyn micelarny czy mleczko?

Płyn Micelarny jest bardziej dokładny, niż mleczko i nie pozostawia na skórze nieprzyjmnego osadu. Dzięki temu z Płynu Micelarnego można korzystać bez dodatkowej wody, która - jeśli twarda - nie działa dobrze na skórę.

Płyn micelarny czy woda termalna?

Płyn Micelarny i woda termalna to świetne połączenie! Wykorzystaj wodę po oczyszczaniu płynem, by uzupełnić pielęgnację swojej skóry.

Płyn micelarny czy żel?

I to, i to - w zgrabnej formule Żelu Micelarnego 3w1, który idealnie sprawdza się jako żel myjący, a dzięki dodatkowymm micelom pomaga w oczyszczaniu nawet najmocniejszych zanieczyszczeń skóry.

Płyn micelarny dla mężczyzn?

Tak! Płyn Micelarny świetnie sprawdza się w dogłębnym oczyszczaniu skóry, dzięki czemu i Panie, i Panowie mogą bez przeszkód korzystać z jego właściwości.

Płyn micelarny dla alergików?

Aby mieć pewność, że Płyn Micelarny nie wywoła reakcji alergicznej, dobrze jest wykonać na skórze test.

Płyn micelarny w ciąży?

Nie ma przeciwwskazań, jeśli z Płynu korzysta się zgodnie z jego przeznaczeniem. Dla pewności możesz się skonsultować ze swoim lekarzem.

Jak działa płyn micelarny?

Idealne rozwiązanie
dla każdego rodzaju skóry

Dowiedz się więcej

GAMA PŁYNÓW MICELARNYCH 3w1 od garnier

Zlokalizuj Sklep

Dołącz do nas

Kontakt

Napisz wiadomość na: [email protected] Zadzwoń do nas: 22 33 58 650

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu.

Czytaj więcej