promocja dotyczy wszystkich dezodorantów garnier
Krok 1
Kup dowolny dezodorant
marki Garnier i zachowaj
paragon
Krok 2
Zarejestruj swój
zakup na garnier.pl
Krok 3
Otrzymaj
zwrot pieniędzy
Wypełnij formularz i otrzymaj
zwrot pieniędzy!
Akcja zakończona
POZNAJ NASZE BESTSELLERY
Action Control+ Clinically Tested
Garnier Mineral Action Control+ Clinically Tested to dezodoranty zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, które powstały z myślą o osobach nie lubiących ograniczeń. Testowana klinicznie formuła tego antyperspirantu pozwala zachować ochronę aż do 96h*. Roślinne polifenole, zawarte w produkcie, chronią komórki przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Twoja skóra otrzyma skuteczną, ale jednocześnie delikatną ochronę. Dzięki Garnier Mineral Action Control+ Clinically Tested nie musisz martwić się podrażnieniami i masz gwarancję uczucia komfortu.
Invisible Black White Colors
Invisible BWC to linia antyperspirantów, które działają skutecznie, nie pozostawiając po sobie śladu na ubraniach. Formuła nowej generacji oparta na niewidocznych składnikach, by chronić białe, czarne i kolorowe ubrania przed śladami i plamami. Antyperspiranty z linii BWC zostały przetestowane ponad 150 razy na różnych materiałach.
Magnesium Ultra Dry
Magnesium Ultra Dry to pierwszy antyperspirant Garnier z absorpcyjnym tlenkiem magnezu dla 72h ochrony. Obecny w naturze tlenek magnezu absorbuje 4x więcej wilgoci niż talk, a do tego neutralizuje bakterie obecne w pocie – dla w pełni suchego dotyku i ochrony przed przykrym zapachem.